logo NoorderparKKamer
02-05
zondag
15 uur
Noord Danst Dansvoorstellingen Identity, Red, City meer
02-05
zondag
Van 14 tot 17 uur
Dansfilms maken Babbelbox; bouw een decor meer
02-05
zondag
14 uur
Dansjoggen Dans mee in het park! meer
04-05
dinsdag
Van 15.15 tot 16.30
Verlengde Schooldag: Kinderboom Tuinkamer Natuurlijk in het park meer
04-05
dinsdag
Van 13 tot 15 uur
Buurtkamer Buurtkamer Ontmoeten en creatief een bakkie doen meer
05-05
woensdag
Van 12.30 tot 14.00 uur
Ecokids: pilot met Rosaschool Tuinkamer Ecokids is een club voor kinderen die van buiten spelen houden meer
06-05
donderdag
11 en 15 uur
Dansjoggen Dans mee in het park! meer
07-05
vrijdag
10 en 14 uur
Dansjoggen Dans mee in het park! meer
09-05
zondag
15 uur
Noord Danst Dansvoorstelling Hondengeluk meer
09-05
zondag
Van 14 tot 17 uur
Dansfilms maken So you think you can dance? Speel de rol van jurylid, danser of cameraman meer
09-05
zondag
14 uur
Dansjoggen Dans mee in het park! meer
11-05
dinsdag
Van 13 tot 15 uur
Buurtkamer Buurtkamer Ontmoeten en creatief een bakkie doen meer
16-05
zondag
15 uur
Noord Danst Dansvoorstelling Ontmoeting in het park meer
16-05
zondag
Van 14 tot 17 uur
Dansfilms maken Monteer je eigen filmpje meer
16-05
zondag
14 uur
Dansjoggen Dans mee in het park! meer
18-05
dinsdag
Om 9.30 en 10.30
Peuterfestival 2010 Peuterkamer Dans, zing, luister, proef, hoor, zie, vertel, ervaar meer
18-05
dinsdag
Van 13 tot 15 uur
Buurtkamer Buurtkamer Ontmoeten en creatief een bakkie doen meer
21-05
vrijdag
Van 16.00 tot 17.15 uur
Rots & Water Weerbaarheidstraining voor kids van 8 t/m 11 jaar meer
23-05
zondag
15 uur
Noord Danst Dans event: spectaculaire afsluiting meer
23-05
zondag
Van 14 tot 17 uur
Dansfilms maken Oscar uitreiking: Presentatie en prijsuitreiking van dansfilmpjes meer
23-05
zondag
14 uur
Dansjoggen Dans mee in het park! meer
25-05
dinsdag
Van 15.15 tot 16.30
Verlengde Schooldag: Kinderboom Tuinkamer Natuurlijk in het park meer
25-05
dinsdag
Om 9.30 en om 10.30 uur
Peuterfestival 2010 Peuterkamer Dans, zing, luister, proef, hoor, zie, vertel, ervaar meer
25-05
dinsdag
Van 10 tot 12 uur
Buurtkamer: Ouderkamer Kinderboom Buurtkamer Ontmoeten en creatief een bakkie doen: special schilderen meer
25-05
dinsdag
Van 13 tot 15 uur
Buurtkamer: special schilderen met Judith van Leeuwen Buurtkamer Ontmoeten en creatief een bakkie doen meer
26-05
woensdag
Van 12.30 tot 14.00 uur
Ecokids: pilot met Rosaschool Tuinkamer Ecokids is een club voor kinderen die van buiten spelen houden meer
28-05
vrijdag
Van 16.00 tot 17.15 uur
Rots & Water Weerbaarheidstraining voor kids van 8 t/m 11 jaar meer
30-05
zondag
Om 15.00 uur
Growlands: Kim Hoorweg en The Sweet dolls Helden van morgen met idolen van vandaag meer
30-05
zondag
Van 14.00 tot 17.00 uur
Growlandsgroupie: festivalposter ontwerpen Kom erachter hoe je een echte Growlandsgroupie wordt meer