logo NoorderparKKamer
01-06
dinsdag
Van 15.15 tot 16.30 uur
Verlengde Schooldag: Kinderboom Tuinkamer Natuurlijk in het park meer
01-06
dinsdag
Van 13 tot 15 uur
Buurtkamer Buurtkamer Ontmoeten en creatief een bakkie doen meer
02-06
woensdag
Van 12.30 tot 14.00 uur
Ecokids: pilot met Rosaschool Tuinkamer Ecokids is een club voor kinderen die van buiten spelen houden meer
03-06
donderdag
Om 9.30 en 10.30 uur
Peuterfestival 2010 Peuterkamer Dans, zing, luister, proef, hoor, zie, vertel, ervaar meer
04-06
vrijdag
Van 16.00 tot 17.15 uur
Rots & Water Weerbaarheidstraining voor kids van 8 t/m 11 jaar meer
06-06
zondag
Om 15.00 uur
Growlands: Joep Pelt en Popcore Helden van morgen met idolen van vandaag meer
06-06
zondag
Van 14.00 tot 17.00 uur
Growlandsgroupie: Maak je eigen festivalpolsbandje Kom erachter hoe je een echte Growlandsgroupie wordt meer
08-06
dinsdag
Van 15.15 tot 16.30 uur
Verlengde Schooldag: Kinderboom Tuinkamer Natuurlijk in het park meer
08-06
dinsdag
Van 13 tot 15 uur
Buurtkamer Buurtkamer Ontmoeten en creatief een bakkie doen meer
09-06
woensdag
Van 12.30 tot 14.00 uur
Ecokids: pilot met Rosaschool Tuinkamer Ecokids is een club voor kinderen die van buiten spelen houden meer
10-06
donderdag
Om 9.30 en 10.30 uur
Peuterfestival 2010 Peuterkamer Dans, zing, luister, proef, hoor, zie, vertel, ervaar meer
11-06
vrijdag
Van 16.00 tot 17.15 uur
Rots & Water Weerbaarheidstraining voor kids van 8 t/m 11 jaar meer
11-06
vrijdag
Van 17 tot 21 uur
Etappe Noord: met culturele hindernissen De nieuwe klassieker! meer
13-06
zondag
Om 15.00 uur
Growlands: Phil en Felix van Moke en Niall Tilli Helden van morgen met idolen van vandaag meer
13-06
zondag
Van 14.00 tot 17.00 uur
Growlandsgroupie: slam en stans een festivalbutton Kom erachter hoe je een echte Growlandsgroupie wordt meer
15-06
dinsdag
Van 15.15 tot 16.30 uur
Verlengde Schooldag: Kinderboom Tuinkamer Natuurlijk in het park meer
15-06
dinsdag
Van 13 tot 15 uur
Buurtkamer Buurtkamer Ontmoeten en creatief een bakkie doen meer
16-06
woensdag
Van 12.30 tot 14.00 uur
Ecokids: pilot met Rosaschool Tuinkamer Ecokids is een club voor kinderen die van buiten spelen houden meer
17-06
donderdag
Om 9.30 en 10.30 uur
Peuterfestival 2010 Peuterkamer Dans, zing, luister, proef, hoor, zie, vertel, ervaar meer
18-06
vrijdag
Van 16.00 tot 17.15 uur
Rots & Water Weerbaarheidstraining voor kids van 8 t/m 11 jaar meer
20-06
zondag
Om 15.00 uur
Growlands: Mdungu en Noord Soul Helden van morgen met idolen van vandaag meer
20-06
zondag
Van 14.00 tot 17.00 uur
Growlandsgroupie: zoete notenbalken en muzieknoten Kom erachter hoe je een echte Growlandsgroupie wordt meer
22-06
dinsdag
Van 15.15 tot 16.30 uur
Verlengde Schooldag: Kinderboom Tuinkamer Natuurlijk in het park meer
22-06
dinsdag
Van 13 tot 15 uur
Buurtkamer Buurtkamer Ontmoeten en creatief een bakkie doen meer
23-06
woensdag
Van 12.30 tot 14.00 uur
Ecokids: pilot met Rosaschool Tuinkamer Ecokids is een club voor kinderen die van buiten spelen houden meer
24-06
donderdag
Om 9.30 en 10.30 uur
Peuterfestival 2010 Peuterkamer Dans, zing, luister, proef, hoor, zie, vertel, ervaar meer
25-06
vrijdag
Van 16.00 tot 17.15 uur
Rots & Water Weerbaarheidstraining voor kids van 8 t/m 11 jaar meer
27-06
zondag
Om 15.00 uur
Growlands: Mark Lotterman en Crazy Day Helden van morgen met idolen van vandaag meer
27-06
zondag
Van 14.00 tot 17.00 uur
Growlandsgroupie: neem een ongewassen t-shirt mee voor je eigen Growlandsshirt Kom erachter hoe je een echte Growlandsgroupie wordt meer
29-06
dinsdag
Om 9.30 en 10.30 uur
Peuterfestival 2010 Peuterkamer Dans, zing, luister, proef, hoor, zie, vertel, ervaar meer
29-06
dinsdag
Van 13 tot 15 uur
Buurtkamer Buurtkamer Ontmoeten en creatief een bakkie doen meer
30-06
woensdag
Van 12.30 tot 14.00 uur
Ecokids: pilot met Rosaschool Tuinkamer Ecokids is een club voor kinderen die van buiten spelen houden meer